CENTRUM PAROWE - Mobilna Myjnia Parowa Bydgoszcz


KONTAKT

adres Al. Kard. Stefana Wyszyńskiego 44
85--620 BYDGOSZCZ
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

Centrum Parowe to odpowiedź na potrzeby klientów, którym brakuje czasu odwiedzenie tradycyjnej myjni.
Mobilne usługi prania tapicerek na najwyższym poziomie to źródło naszej i Waszej satysfakcji już od kilku lat.

Szeroki wachlarz oferowanych usług pozwoli każdemu na dostosowanie oferty do własnych potrzeb.
Oferujemy usługi skierowane zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i flot samochodowych. Zapewniamy doskonałą jakość wykonywanej pracy, otwartość na indywidualne potrzeby Klienta oraz konkurencyjne ceny.

Nasza Mobilna Myjnia Parowa świadczy usługi z zakresu czyszczenia samochodów metodą parową. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn i technik czyszczących jest w stanie usunąć wszelkie zabrudzenia pojawiające się na tapicerce i wykładzinach w sposób szybki i bezproblemowy.

Mycie odbywa się przy udziale pistoletu pary, ściereczki z mikrofibry oraz skutecznych środków biodegradacyjnych. Niezwykle istotną zaletą, odróżniającą nas od konkurencji myjni bezdotykowych, jest brak jakichkolwiek zacieków na karoserii oraz „plam” po kropelkach wody. Kolejnym atutem jest gwarancja nieuszkodzenia lakieru auta w 100 procentach.

Para wodna pozwala na pranie tapicerki meblowej, samochodowej, czyszczenie elementów karoserii w trudno dostępnych zakamarkach, higieniczne mycie podłóg w domu, dezynfekcję i odkażanie w środkach transportu publicznego oraz placówkach ochrony zdrowia.


Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zatem żłobki, przedszkola, hotele, domy opieki, firmy posiadające własne floty samochodowe oraz klientów indywidualnych.
Swoją ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje kompleksowego czyszczenia szczególnie w miejscach, gdzie dochodzi do częstych i trudnych do usunięcia zabrudzeń.

 Mobilna myjnia parowa to rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują nienagannej czystości w swoim domu, firmie lub samochodzie.


Zalety myjni parowej:

– dezynfekuje – urządzenia parowe umożliwiają dezynfekcję termiczną powodującą unieszkodliwienie odpadów, drobnoustrojów i grzybów w temperaturze roboczej 110°C

– eliminuje przykre zapachy – para emitowana przez maszyny posiada właściwości neutralizujące zapachy, co polepsza komfort pracy w wyczyszczonym tą metodą pomieszczeniu.

– nie potrzebuje chemii – technologia parowa nie wytwarza ścieków chemicznych. Pozwala na wyeliminowanie kosztów chemii, ale przede wszystkim nie powoduje uczuleń, podrażnień skóry i zniszczenia powierzchni czyszczonej przez pozostawianą masę chemiczną.

– nienasycona para wodna posiada  wilgotność nie przekraczającą 5% i temperaturę do 120°C dzięki czemu czyszczona tapicerka bardzo szybko wysycha.

– para pozwala na dokładne odtłuszczenie i  wyjałowienie powierzchni bez zagrożeń zniszczenia lub utraty zdrowia.

- dzięki użyciu suchej pary auta możemy myć nawet zimą, bez efektu oblodzenia i zamarzania uszczelek.

Oferujemy pranie:

- kanap, narożników, sof, materacy

– dywanów, wykładzin
– foteli, krzeseł, puf
– czyszczenie tapicerki skórzanej i impregnacja
– pranie tapicerki samochodowej
– kompleksowe czyszczenie aut i przygotowanie do sprzedaży
– pranie i dezynfekcja wózków dziecięcych, łóżeczek, fotelików
– ozonowanie

To wszystko możemy wyczyścić za pomocą pary wodnej i niezwykle gęstej, gorącej piany.
Dzięki naszej mobilności jesteśmy w stanie dojechać w każde wyznaczone miejsce przez klienta.